Drzewo genealogiczne (nowa licencja, wersja mobilna)

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 350,00 zł 350.00
ilość lic.
dodaj do przechowalni

Opis

Drzewo genealogiczne to nagradzany znakami jakości polski program komputerowy, za pomocą którego w prosty i przejrzysty sposób zgromadzisz i zobrazujesz dane genealogiczne swojej rodziny. Program przeznaczony jest dla szerokiego grona osób zajmujących się genealogią rodzinną. Prostota i intuicyjność obsługi, szeroki wachlarz dostępnych funkcji, raportów i statystyk oraz ciągły jego rozwój spełnią oczekiwania wielu jego użytkowników.

Drzewo Genealogiczne w wersji mobilnej to w pełni funkcjonalny program, uruchamiany bezpośrednio z nośnika pendrive /dysku przenośnego/. Rozwiązanie to pozwala uniezależnić się od sprzętu komputerowego pozwalając na pracę np. w wielu miejscach bez konieczności instalowania oprogramowania (wymagany jest jedynie komputer z systemem Windows).

Program Drzewo genealogiczne zapewnia pełną funkcjonalność w zakresie ewidencji i zobrazowania danych genealogicznych rodziny. Przeznaczony on jest dla wszystkich osób rozpoczynających swoją przygodę z genealogią, lub też chcących uporządkować posiadane przez siebie informacje, przekazy, czy też wszelkie zapiski rodzinne.

Doświadczeni “genealodzy rodzinni” znajdą w tej wersji szereg bardzo przydatnych narzędzi i funkcji pozwalających na wzbogacenie form prezentacji zebranych przez siebie danych genealogicznych rodziny. Prosty i intuicyjny formularz rodzinny, automatyczne tworzenie drzew genealogicznych, dodawanie plików multimedialnych, zastosowanie unikatowej technologii opisu zdjęć grupowych, tworzenie monografii, dołączanie źródeł danych z oceną ich wiarygodności, prezentacja kalendarza rocznic przypominającego o ważnych datach: urodzin, imienin i rocznic, generowanie serwisu w formacie HTML, dołaczone szablony arkuszy genealogicznych w formacie PDF i DOC, liczne raporty, zestawienia i dane statystyczne, obsługa formatu GEDCOM, bezpośrednia integracja programu z rodzinnym serwisem naszagenealogia.pl to tylko niektóre cechy aplikacji.

Dodatkowo program został wyposażony w bardzo praktyczne narzędzie: Przeglądarkę DG (Przeglądarkę Drzewa genealogicznego), pozwalające na przygotowanie bezpośrednio z programu Drzewo genealogiczne, katalogu z danymi zawierającymi zaewidencjonowane dane genealogiczne rodziny oraz specjalnego programu do ich zobrazowania. Tak przygotowany katalog można nagrać na nośnik np. CD i udostępnić członkom rodziny bezpłatnie. Atutem takiego rozwiązania jest fakt, że dystrybucja nośnika z genealogią rodzinną może stanowić idealny prezent na np. zjazdy i wszelkie uroczystości rodzinne. Ponadto korzystanie z tych danych nie wymaga wykupienia licencji programu Drzewo genealogiczne, a krążek CD z danymi otworzysz na każdym komputerze wyposażonym w czytnik CD-ROM (DVD). Danych z Przeglądarki DG nie można edytować.

Licencja bezterminowa + dodatkowo roczna subskrypcja aktualizacji.

Dostawa w formie elektronicznej /bez nośnika danych/ - na adres e-mail podany podczas dokonywania zamówienia w sklepie internetowym zostanie wysłany zestaw składający się z:

  1. Linku do pobrania spakowanego katalogu danych. Dane te należy rozpakować na główny korzeń pendrive (pamięci, dysku zewnętrznego).
  2. Kodu aktywacyjnego oraz danych Użytkownika.

Procedura instalacji na pendrive zostanie przesłana na adres e-mail Zamawiającego (po zakupie prosimy o ewentualne dodatkowe przejrzenie folderu spam poczty e-mail).

Dostawa elektroniczna - kody aktywacyjne wysyłane na adres e-mail - wybierając taki rodzaj dostawy Klient wyraża zgodę na dostarczenie treści cyfrowych i przyjmuję do wiadomości, że wraz z ich dostarczeniem traci prawo odstąpienia od umowy.

W przypadku dostawy na CD Użytkownik otrzymuje papierową licencję programu oraz CD z oprogramowaniem, które należy skopiować na nośnik pamięci (pendrive, dysk USB). Nośnik pamięci nie jest dostarczany przez Sprzedawcę.

W celu zapoznania się ze szczegółowym opisem programu zapraszamy do odwiedzenia strony: drzewo-genealogiczne.pl

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl